Mamy świadomość, że w naszym codziennym życiu, a zwłaszcza w niektórych jego dziedzinach, czasem o wszystkim decydują ułamki sekund.

Przez wiele lat zegarki Bisset były niezawodnymi towarzyszami naszych górskich ekspedycji – odmierzały czas podczas walki z zimnem, wiatrem, wysokością, zmęczeniem. Były świadkiem sukcesów, ale też porażek, a może raczej rozsądnych decyzji, wskazując moment, w którym trzeba zawrócić, zanim zrobi się za późno.

Z sukcesem testując wytrzymałość na zimno i wysokość różnych modeli zegarków Bisset, w latach 2006 – 2012 wspięliśmy się na Aconcaguę, Zumsteinspitze, Dufourspitze, Nordent, Liskam West, Punta Gnifetti, Grenzgipfel, Grand Combin Dent d'Herens, Dent Blanche, Laggihorn Allalinhorn, Mönch, Fiescherhorn, Matterhorn i Nordend.

Od lat wspieramy sportowców

Nasze zegarki trafiały do najlepszych w różnych dziedzinach i na różnych szczeblach, zarówno do juniorów, jak i profesjonalistów, w rozgrywkach lokalnych i międzynarodowych. Judo, golf, tenis stołowy, kolarstwo, sporty motorowe, podnoszenie ciężarów, gimnastyka sportowa, futsal, piłka ręczna - trudno opisać wszystkie wydarzenia i emocje, których granice skrupulatnie i niezawodnie wyznaczał czas…Zegarkami Bisset zostali uhonorowani m.in. wybitni judocy, mistrzowie olimpijscy: Waldemar Legień i Paweł Nastula, mistrz świata w kick-boxingu Przemysław Saleta, dwukrotna mistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim Maja Włoszczowska oraz czołowi zawodnicy kadry narodowej piłki ręcznej.

Są jednak dyscypliny sportu szczególnie nam bliskie- to lekkoatletyka, hokej i piłka nożna.

Od lat kibicujemy polskim lekkoatletom. Naszymi zegarkami nagradzamy najlepszych podczas corocznej Gali wręczenia Złotych Kolców – najbardziej prestiżowego wyróżnienia w dziedzinie polskiej lekkoatletyki, przyznawanego nieprzerwanie od 1970 r. przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i magazyn Sport. Zegarki Bisset trafiły w ręce Pawła Fajdka, Adama Kszczota, Piotra Majewskiego, Piotra Małachowskiego oraz (kilkukrotnie) Anity Włodarczyk.

Równie długą tradycję ma wyróżnienie Złoty Kij, przyznawane najlepszym zawodnikom najwyższej klasy rozgrywkowej w ramach mistrzostw Polski w hokeju na lodzie. Przez kilkanaście lat wraz ze Złotym Kijem do rąk wyróżnionych sportowców wędrowały zegarki Bisset, a firma była oficjalnym patronem plebiscytu, organizowanego przez redakcję Sportu.

ef
ef

I wreszcie piłka nożna – nasza największa pasja. Bisset na stałe związał się z Górnikiem Zabrze, zostając w 2014 r. akcjonariuszem drużyny i kibicując jej wiernie podczas rozgrywek. Regularnie nagradzamy również naszymi zegarkami najlepszych piłkarzy – laureatów plebiscytu magazynu Sport Złote Buty oraz wybitnych reprezentantów Polski. Otrzymali je m.in. Gerard Cieślik, Włodzimierz Lubański, Jerzy Gorgoń, Stanisław Oślizło, Mariusz Śrutwa, Euzebiusz Smolarek, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Lato, Michał Probierz.

Mówią, że czas to pieniądz. Dla nas to pasja. To precyzja, z jaką odmierzamy każdą bezcenną chwilę w naszym życiu.

Product added to compare.